2015. gada 9. septembris

Aicinām uz jaunsargu nodarbībām

Nāc un pievienojies jaunsargu komandai mūsu Centrā otrdienās plkst.16.00! Tu iegūsi jaunus draugus, militārās pamatiemaņas, pozitīvas emocijas un nostiprināsi savas fiziskās spējas !

Jaunsardzē jaunieši iestājas brīvprātīgi. Par jaunsargu var kļūt ikviens Latvijas iedzīvotājs vecumā no 10 līdz 21 gadiem. Jaunsargam jāprot Latvijas Republikas valsts valoda.
Jaunietis, kurš vēlas iestāties Jaunsardzē, iesniedz noteikta parauga iesniegumu attiecīgās skolas jaunsargu instruktoram un kļūst par jaunsargu kandidātu. Jaunsardzē uzņem tikai ar vecāku vai aizbildņu rakstisku piekrišanu. Jaunsarga kandidātam tiek noteikts pārbaudes laiks - 3 mēneši.
Jaunsargi apgūst tādas zināšanas kā: alpīnismu, tūrismu, šaušanu ar pneimatiskajiem, airsoft un peintbola ieročiem, apgūst orientēšanās prasmes un izdzīvošanas māku mežā. Apgūst vēstures zināšanas, tiek veicināta patriotiskā audzināšana. Jaunsargi brauc ekskursijās, pārgājienos, dodas ar laivām pa upēm un piedalās daudz citos interesantos pasākumos. Pats galvenais, ka tas viss jauniešiem ir bezmaksas, jo tiek sponsorēts no Aizsardzības ministrijas budžeta.

Jaunsargu instruktors
Gunārs Strazdiņš 26024753
Gunars.strazdins@rjc.gov.lv