2015. gada 9. septembris

Bērnu svētki „Nāc un piedalies”

Jau 16 gadus septembra sākumā, šogad 5.septembrī, Rīgā - Vērmanes dārzā, Interešu un profesionālās ievirzes izglītību iestādes aicināja interesentus iepazīties ar iespējām lietderīgi pavadīt brīvo laiku un līdzdarboties. Šogad Bērnu svētki „Nāc un piedalies” tika organizēti kopā ar fonda „Mammām un tētiem” pasākumu „Tēva diena”.

Mūsu Centrs Bērnu svētkos „Nāc un piedalies” piedāvāja: ”Dāvanu maisiņu noformēšanas darbnīcu”, kuru vadīja skolotājas G.Liepa un I.Kīns; „Rokdarbu darbnīcu”, kur 3 dažādus darbiņus un tehnikas piedāvāja skolotājas D.Brasliņa, A.Baltā, I.Kārkluvalka. Kokapstrādes darbnīcu vadīja skolotājs J.Markulis; Rotu izgatavošanas darbnīcu – E. Mizaraite. Koncerta priekšnesumus sagatavoja mūzikas skolotāja V.Dubrova. Darbnīcas patika bērniem un pieaugušajiem, kuri ar interesi tajās darbojās. Pasākuma laikā apmeklētāji varēja izlasīt un uzzināt informāciju par mūsu Centra piedāvātajiem pulciņiem. Diena bija skaista un pasākums pulcēja daudz ģimeņu.
Ar skolotāju atsaucību, Centra direktora atbalstu, un RD IKSD finansējumu un organizāciju u.c. tika veikts liels darbs, kas informēja sabiedrību par iespējām bērniem un jauniešiem darboties, atklāt savus talantus.