2015. gada 22. oktobris

Labo darbu nedēļa

BJC „IK Auseklis” šogad iesaistījās akcijā “Labo darbu nedēļa 2015”, ko, jau septīto gadu organizē Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv.
Labo darbu nedēļa 2015” ievada gatavošanos Latvijas valsts simtgadei un tiek organizēta sadarbībā ar Kultūras ministriju, Latvijas valsts simtgades jauniešu rīcības komiteju un Izglītības un zinātnes ministriju.
Palīdzēt – tas var būt patīkami, aizraujoši un tik ļoti nozīmīgi grūtākos brīžos. Palīdzība vairo arī prieku un gandarījumu pašam palīdzētājam. Palīdzot var atrast jaunus draugus, sadarbības partnerus un idejas tālākiem darbiem.
Mūsu Centra teātris „Součastņiki” 15.oktobrī viesojās VSAC „Rīga” filiālē „Ezerkrasti” ar izrādi „Lācis” pēc A.P.Čehova stāsta. Luga skatītājiem sagādāja prieku, pozitīvas emocijas un īstu svētku baudījumu, izrādē darbojās aktieri: N.Jaļčika, A.Petrovs, S.Fedorenko.
Režisore I.Iļčenko izcili veido jautras, atraktīvas, muzikālas lugas, kas aizauj skatītāju. Luga ir stāsts mīlestību, sadzīvi, naudu un asprātīgiem ikdienas situāciju risinājumiem.
Labo darbu nedēļas otrs labais darbs bija Mūzikas studijas „Muzikālais Moments” koncerts 17.oktobrī RSAC „Mežciems” un tā iedzīvotāju iepriecināšana ar skanīgiem priekšnesumiem. Studijas vadītāja V.Dubrova ir ļoti aktīva un atsaucīga, vienmēr prasmīgi un interesanti saliek koncertprogrammu. Dažiem audzēkņiem šī bija pirmā uzstāšanās plašākai auditorijai, tāpēc arī satraukums lielāks. Skanēja solo dziesmas Lauras Melbārdes izpildījumā, gan māsu Alises un Patrīcijas Fabrinu duetā. Meitenes uzstājās kopā ar tēti, kurš pavadījumu spēlēja uz ģitāras un dziesma skanēja tēva dzimtajā - portugāļu valodā, priekšnesums saņēma īpašus aplausus. Krāsaini un spilgti koncertā uzstājas ansamblis „Stariņi”. Poļina Bogatova skandēja dzejoli par rudens ražu un priecēja skatītājus ar populāru klavierspēles priekšnesumu. Atvadoties skanēja abpusējs „Uz tikšanos”.
Paldies skolotājam un audzēkņiem par īpašo darbu „Labo darbu nedēļā 2015”! Paveiktos labos darbus var apskatīt šeit.

Paveikto darbu arhīvs