2016. gada 16. maijs

Koncerts "Pavasara laiks”

12.maijā mūsu Centrā notika mācību gada noslēguma koncerts "Pavasara laiks”. Pulciņu audzēkņi bija sagatavojuši savus priekšnesumus, lai priecētu vecākus un koncerta apmeklētājus. Laiks lutināja ar saulainu dienu un sapulcināja pilnu zāli ar koncerta vērotājiem.

Koncerts tika atklāts pavasarīgās noskaņās ar mūzikas studijas "Muzikālais moments” vokālo priekšnesumu. Turpinājumā apmeklētājus priecēja arī citas skanīgas dziesmas gan individuālā, gan ansambļa izpildījumā. Šūšanas pulciņa "Satīns” audzēkņu eleganto tērpu demonstrācija. "Mūsdienu deja un skatuves kustība” pulciņa atraktīvās dejas, sporta aerobikas meiteņu dinamiskā uzstāšanās, elegantas dejas priecēja sporta deju pulciņa audzēkņu izpildījumā. Skaļus aplausus izpelnījās klavieru ansambļa spēle, kuru izpildīja brāļi Renārs un Kristians Āboltiņi.
Koncerta noslēgumā visi tika aicināti apskatīt Centra audzēkņu darbus vizuālās un vizuāli plastikās mākslas izstādē.
Liels paldies pedagogiem Paulai Gorobecai, Ausmai Stūrītei, Zanei Otersonei, Venetai Dubrovai, kuri ir cītīgi strādājuši, lai mēs varētu vērot talantīgos priekšnesumus. Paldies arī pedagogiem, kuri sagatavoja darbus izstādei.
Veiksmi visiem un izturību turpmākajā darbā!