2016. gada 13. septembris

"Juglas svētki" Bērnu un jauniešu centrā "IK Auseklis"

Tradicionāli, mācību gadu uzsākot, Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis" rīkoja atvērtās durvju dienas - "Juglas svētki". Šogad Juglas mikrorajona iedzīvotāji un visi citi interesenti apmeklēja pasākumu 6. septembrī. Pasākuma mērķis - piesaistīt jaunus dalībniekus Centra pulciņos.
Interese par svētkiem bija tik liela, ka pie radošajām darbnīcām veidojās rindas, lai iemēģinātu prasmes šūšanas tehnikā, zīmēšanas mākslā, māla veidošanā un dažādās vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu organizētajās darbnīcās. Svētki neizpalika arī bez aktīvākām nodarbēm, kur varēja izpaust savu enerģiju stafetēs, pārbaudot līdzsvara izjūtu un izskriet sprinta skrējienu.
Pārsteigums bija motosporta pulciņa audzēknes paraugdemonstrējums uz motokrosa motocikla KTM-125. Patīkamas emocijas sagādāja arī Centra audzēkņu sagatavotie priekšnesumi - mūzikas studijas audzēkņu balsis ieskandināja jauno mācību gadu ar rudenīgām dziesmām, mūsdienu deju grupa iekustināja apmeklētājus ar atraktīvām dejām un teātra pulciņa improvizācijas debija par Alisi brīnumzemē rosināja fantāziju jaunām izrādēm.
Pasākumu finansiāli atbalstīja RD IKSD.

Lai veiksmīgs, radošs un aktīvs jaunais mācību gads!