2016. gada 18. novembris

Festivāls “Kad mārtiņrozes zied…” noslēdzies

12.novembrī, balto klavieru aicināti, mūsu Centrā uz 5. neformālo pianistu festivālu “Kad mārtiņrozes zied” ieradās dalībnieki no Rīgas 45. vidusskolas, Rīgas 6. vidusskolas, VEF kultūras pils klavieru pulciņa, Jūrmalas kultūras centra Kauguru kultūras nama klavierspēles studijas “Vēstījums” un bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis”. Viesmākslinieku lomā iejutās Ropažu mūzikas un mākslas skolas ģitāristi un dziedātāji.
Jauno pianistu spēlētie skaņdarbi bija labi sagatavoti, skaņdarbu emocionālie izpildījumi uzrunāja klausītājus, kuri izjuta gandarījumu par Latvijas dzimšanas dienai veltīto koncertu. Noslēgumā skanēja sirsnīgā A.Kiviča dziesma “Dzimtenei”. Pasākumu vadīja bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” Muzikālās studijas “Muzikālais moments” skolotāja Veneta Dubrova.

Paldies visiem dalībniekiem par skaisto koncertu un skolotājiem par ieguldīto darbu!

13.novembrī mūsu Centra vokālais ansamblis “Stariņi” piedalījās pirmsskolas vecuma bērnu vokālo ansambļu svētkos “Mīlestības diena Latvijai”, kas notika Kultūras un atpūtas centrā “Imanta” Plašajā pasākuma mazie “Stariņi” startēja godam! Attaisnojās arī uzdrīkstēšanās dziedāt solo posmus. Katras daļas beigās bērni ar prieku dziedāja kopā ar autoru kopdziesmu “Prieku rodi, radi, rādi“. Dažiem mazajiem dziedātājiem tā bija pirmā “lielās skatuves” pieredze, un, jauki, ka tā bija pozitīva. Turpināsim mācīties un dziedāt!