2016. gada 9. decembris

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis” ieskandina Ziemassvētkus

8.decembrī Bērnu un jauniešu centrā "IK Auseklis" notika pasākums "Ziemassvētki Silciema ielā", kurā visi interesenti bija laipni gaidīti ar iespēju piedalīties Ziemassvētku tirdziņā, darboties radošajās darbnīcās un noslēgumā noskatīties Centra pulciņu audzēkņu un viesu sagatavotos priekšnesumus.

Rosība Centrā jau sākās plkst. 14.00, kad ikvienam bija iespēja darboties radošajās darbnīcās, kur varēja pagatavot kādu mazu suvenīru Ziemassvētku noskaņās. Vislielākā rosība bija pie piparkūku pagatavošanas, kurā varēja izcept sev piparkūku no dažām formiņām. Piparkūku smarža lutināja visus apmeklētājus. Darbnīcās varēja arī izgatavot sniegpārsliņu no neparastiem materiāliem un izveidot apsveikuma kartīti ar dažādiem svētku elementiem.
Pasākuma noslēgumā visi tika aicināti uz koncertu, kurā skatītājus priecēja mūsu Centra pulciņu audzēkņu sagatavotie priekšnesumi. Koncerts tika atklāts ar visiem zināmu dziesmu "Zvaniņš skan", kuru izpildīja trijās valodās. Turpinājumā varēja vērot tautas deju kolektīva "Dancītis" latviskās dejas un modernākas dejas no "Mūsdienu deja un skatuves kustība" pulciņa audzēkņiem. Savu talantu instrumentālajā mākslā parādīja audzēkņi spēlējot klavieru solo un klavieru duetu. Koncerta viesi no Rīgas Speciālās internātpamatskolas priecēja skatītājus ar dziesmu "Silta sirds" un Bērnu un jauniešu centra "IK Auseklis" "Muzikālais moments" pulciņa audzēkņi nodziedāja vairākas dziesmas svētku noskaņās.
Centrā ir iespēja apskatīt izstādi "Ziemassvētku laiks". Paldies visiem pedagogiem, kuri palīdzēja izstādes tapšanā, kā arī liels paldies visiem, kuri piedalījās koncertā. Mācību gads ir tikai pusceļā, bet paveikts ir tik daudz, lai varētu priecēt ar panākumiem gan pašus Centra dalībniekus, gan tā viesus!