2016. gada 19. decembris

Kad pie loga klauvē Ziemassvētki

Atskatoties uz rosīgo decembri, jāatzīst, ka BJC “IK Auseklis” pirmsskolas grupu izglītojamiem šis pirmssvētku laiks bijis radošs, iespaidiem un emocijām bagāts. Šajā mēnesī viss par un ap gada skaistākajiem un gaišākajiem svētkiem - Ziemassvētkiem. Kā jau pieklājas pirms šiem svētkiem mums katram ir jāuzraksta skaista vēstule Ziemassvētku vecītim. Neatņemama svētku sastāvdaļa, protams ir piparkūku cepšana. Kad gaisā virmo piparkūku smarža, tad skaidrs, tas skaistais brīdis, kad ciemos nāks Ziemassvētku vecītis, ir pavisam tuvu, un kas var būt labāks par pašu piparkūku ēšanu. Gardi!
Šo Ziemassvētku laiku visas pirmsskolas grupas noslēdza ar svētku pasākumu, kur aicinājām vecākus, lai parādītu skaistos iestudējumus “Ziemassvētki mežā”, “Dāvanu maisiņš” u. c. Kopīgās rotaļās un dejās katrs tika pie tās skaistās sajūtas, kāda ir, kad sēdi Ziemassvētku vecītim klēpī, skaiti dzejolīti un saņem kāroto paciņu ar gardajām konfektēm.
Liels paldies ikvienam, kas ar labu domu, vārdu un darbu padara gaišāku mūsu ikdienu, un lai visiem izdodas radīt, sagaidīt un dalīties ar Ziemassvētku brīnumu!