2017. gada 23. janvāris

Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” vieglatlētiem izcili rezultāti starptautiskajās sacensībās “Katrīnas kauss”

21.janvārī labākie Latvijas un ārvalstu vieglatlēti pulcējās Kuldīgā starptautiskajās sacensībās “Katrīnas kauss”. Prestižās sacensības notika jau septīto reizi un tajās piedalījās 162 vieglatlēti no 12 valstīm, lai sacenstos 13 disciplīnās. Kā ierasts sporta interesanti un līdzjutēji varēja vieglatlētu startus vērot gan klātienē, gan TV ekrānos un internetā.

60m skrējienā pārliecinoši labāko rezultātu uzrādīja Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” audzēkne Sindija Bukša (1997.g.), distanci veicot 7,43sek. Tikai viena sekundes simtdaļa viņu šķīra no Eiropas čempionāta telpās kvalifikācijas normatīva.
60m skrējiena finālā iekļuva arī Anna Paula Auziņa (1996.g.) ar rezultātu 7.62sek un attiecīgi ierindojās 5.vietā.
400m skrējienā vīriešiem 27 sportistu konkurencē trešo vietu izcīnīja Austris Karpinskis (1998.g.) mazāk par sekundi atpaliekot no otrās vietas. A.Karpinska rezultāts 48,84 sek.
Tāllēkšanā ar rezultātu 7,78m zelta godalgu izcīnīja Elvijs Misāns, apsteidzot otrās vietas ieguvēju Baltkrievijas sportistu Mikitu Lapacenku par 44cm.
Vērtējot rezultātus pēc IAAF punktu tabulām sacensību piecu augstvērtīgāko rezultātu rangā iekļuva gan Sindija Bukša ar 1074 punktiem ierindojoties 4.vietā, gan E.Misāns iegūstot 1090 ranga punktus un 2.vietu. Jāatzīmē, ka šis Bērnu un jauniešu centra “IK Ausekļa” sportists pēc uzvaras tāllēkšanā kļuva par “Katrīnas kausa” visu laiku “bagātāko” medaļnieku, kopumā viņa kontā ir sešas godalgas.