2017. gada 27. janvāris

Trenera Viktora Bites audzēkņiem labi rezultāti boksa meistarsacīkstēs Daugavpilī

No 20.-21. janvārim Daugavpils Sporta pārvaldes boksa zālē bērni un jaunieši pulcējās, lai mērotos spēkiem atklātajās meistarsacīkstēs boksā. Kopumā piedalījās 100 sportisti no Latvijas, Baltkrievijas un Lietuvas, sacenšoties trīs vecuma grupās. Arī Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” bokseri, trenera Viktora Bites vadībā devās uz Daugavpili, kur guva atzīstamus panākumus.
Sieviešu grupā augstākā kaluma medaļu izcīnīja Beatrise Rozentāle pēc punktiem pārliecinoši pārspējot Lietuvas sportisti G. Mordosajti. Bronzas godalgas izcīnīja Jeļena Obuhova un Inese Smaja.
Jauniešu grupā (1999.-2000.g.) Francis Rozentāls pārliecinoši ieņēma augstāko goda pjedestālu kategorijā līdz 56kg.
2. vietu kategorijā līdz 64kg guva Emīls Plīsis, piekāpjoties Daugavpils novada bokserim V.Strazdonikam.
Bronzas godalga līdz 69kg Regnāram Cīrulim, kurš pusfinālā piekāpās Daugavpils novada bokserim E. Kotelam.
Paldies par cīņas sparu sportistiem un trenerim V.Bitem par bokseru komandas sagatavošanu sacensībām!