2017. gada 3. februāris

BJC ,,IK Auseklis” pedagogam M.Lūsei – Eiropas Vieglatlētikas asociācijas apbalvojums

Bērnu un jauniešu centra ,,IK Auseklis” interešu izglītības skolotāja Marīte Lūse saņēma Eiropas Vieglatlētikas asociācijas (EAA) atzinību kā 2016.gada Labākā trenere Latvijā. EAA šogad apbalvoja 31 Eiropas valstu 62 trenerus. Trenerus nominēja nacionālās federācijas, bet uzvarētājus noteica īpaša žūrija.
26.februārī kinoteātri ,,Multikino” norisinājās ,,Gada balva vieglatlētikā 2016”, kurā tika apbalvoti Latvijas vieglatlēti vairākās nominācijās. No Bērnu un jauniešu centra ,,IK Auseklis” vieglatlētikas audzēkņiem bija izvirzīti vairāki nominanti, jo vairāki Centra audzēkņi dominē gandrīz visās notiekošajās valsts mēroga sacensībās, kā arī starptautiskajās sacensībās.
Savukārt, Sindija Bukša, Mārītes Lūses audzēkne, saņēma balvu ,,Gada jaunā vieglatlēte 2016”, kura starptautiskajās sacensībās ,,Kuldīgas Katrīnas kauss” 2017.gada 21.janvārī ieguva zelta medaļu un uzstādīja personisko rekordu 60m sprintā.
Lepojamies arī ar diviem Latvijas rekordiem, kurus uzstādīja Elvijs Misāns 2016.gada 12.jūlijā tāllēkšanā, sasniedzot rezultātu 8.08m, bet Austris Karpinskis 4x400m (U-20) ar rezultātu 3:10.85 2016.gada 23.jūlijā.
Paldies interešu izglītības skolotājai Mārītei Lūsei par ieguldīto darbu un audzēkņiem par stabiliem sasniegumiem!

Foto no: http://lat-athletics.lv. Autors: Guntis Bērziņš.

Informāciju sagatavoja: Justīne Vīksna, BJC ,,IK Auseklis” direktora vietniece izglītības jomā.