2017. gada 13. februāris

Ziemas prieki – Jugla 2017

Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” teritorijā, 9.februārī, bija vērojama rosība un sportisks noskaņojums, notika ikgadējie sporta svētki “Ziemas prieki-Jugla 2017”.

Pasākuma sākumā komandas tika informētas par sporta svētku norisi, kā arī enerģijas uzlādei katram dalībniekam bija nodrošināts silts dzēriens un spēcinošs kārums. Brīvi izvēlētā secībā visas komandas apmeklēja piecas aktivitāšu “stacijas”, kurās ieguva punktus atbilstoši tam, cik veiksmīgi uzdevums veikts. Viens no tiem bija “Jautrās kamanas”, kurās bērni izmēģināja rallijam līdzīgu trasi ar dažāda garuma distanci.
Punktā “Sniega boulings” bērniem un jauniešiem tika dota iespēja parādīt savu trāpīgumu un kopīgiem spēkiem nogāzt pēc iespējas vairāk ķegļu. Liela spriedze valdīja punktā “Hokejs”, kurā komandas, saspēlējoties sniegā centās virzīt bumbu pretinieku vārtos. Šajā aktivitātē neuzvarama bija skolotāja Viktora Bites boksa pulciņa komanda “Sarkanie bokseri”.
Bērni ar interesi piedalījās arī “Jautro slēpju” atrakcijā, kurā ne tikai bija jāizdomā stratēģiski kā ātrāk veikt uzdevumu, bet arī grūtības sagādāja slidenā pārvietošanās pa sniegu. Mākslinieku pārstāvētajām komandām, kā “medus maize”, bija aktivitātes punkts “Uzzīmē savu ziemas prieku”. Tajā komandas salīdzinoši īsā laika posmā kopīgi uzbūra izstādes vērtus darbus.
Trešo vietu kopvērtējumā ieguva Vizuālās mākslas pulciņa komanda “Lidojošie pīļi”, otrajā vietā “Sarkanie bokseri”, bet visveiksmīgākais starts bija Vizuālās mākslas pulciņa apvienotajai komandai “Pingvīni”. Vispārējas fiziskās sagatavotības pulciņa komanda “Vēja suns” saņēma specbalvu par komandas kopējo noformējumu.
Kopumā piedalījās 9 komandas no dažādiem interešu izglītības pulciņiem. Priecēja tas, ka vairākas komandas klātienē atbalstīja arī pulciņu skolotāji, audzēkņi, vecāki, vecvecāki un citi interesenti gan ar padomu, gan uzmundrinājumu.
Sporta aktivitātēm noslēdzoties visi tika aicināti iestiprināties ar krastu zupu, kura ugunskurā jau tradicionāli tiek vārīta uz vietas, kas pēc sportiskajām aktivitātēm bija īpaši iecienīta dalībnieku vidū.
Paldies visām komandām un to skolotājiem par piedalīšanos un svētku organizatoriem par sagatavoto pasākumu!