2017. gada 16. maijs

CSDD Biķernieku trasē tiek organizēta Spīdveja treniņu “Atvērto durvju” diena

Otrdien, 16.maijā, pl.16.00 CSDD Biķernieku trasē tiek organizēta Spīdveja treniņu “Atvērto durvju” diena!

CSDD Biķernieku Spīdveja stadionā Rīgas domes Bērnu un jauniešu centrs “IK Auseklis” uzsāks jauno spīdveja treniņu sezonu. Ikvienam jaunietim vecumā no 10 līdz 16 gadiem ir iespējas ierasties BKSB, iepazīties ar spīdveja audzēkņiem, treneri un varbūt arī drīzumā uzsākt spīdveja treniņus ar jaunajiem motocikliem!
Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks pavisam nesen svinīgi nodeva lietošanā desmit jaunus spīdveja motociklus “Jawa”, kas atjaunotajā Biķernieku spīdveja stadionā ļaus turpināt attīstīt šo aizraujošo un dinamisko motosporta veidu!
Sadarbība starp CSDD Biķernieku trasi un  BJC “IK Auseklis” ir devusi jauniešiem iespēju nodrošināt regulārus treniņus un attīstīt jauniešu motosportu Latvijā.  Jau šogad plānots, ka Latvijas čempionātā junioru konkurencē pēc vairāku gadu pārtraukuma varēs no jauna pieteikt komandu no Rīgas.
Sezonas atklāšanas treniņā piedalīsies jaunieši, kuri jau iepriekšējos gados trenējās spīdvejā un interesentiem pastāstīs, gan stadionā parādīs cik aizraujošs ir šis motosporta veids!
Šogad Latvijā ir plānotas divas liela mēroga sacensības spīdvejā. Vienas no tām 27.maijā notiks Daugavpilī, kur notiks Spīdveja Grand Prix sacensības, otras – 25.jūnijā Biķernieku spīdveja stadionā, kad norisināsies Pasaules Kausa sacensības spīdvejā, kurās piedalīsies arī Latvijas komanda.

Vairāk informācijas par spīdveju un iespējām trenēties spīdvejā: www.bksb.lv, kā arī sociālajos tīklos:@TraseBikernieki vai