2017. gada 20. septembris

“Juglas svētki” pulcē daudzus interesentus

6.septembra pēcpusdienā no plkst.16.00 līdz 19.00 Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” pagalmā jau tradicionāli norisinājās “Juglas svētki”. Pasākuma ietvaros bija iespēja gan pieteikties uz pulciņiem, iepazīties ar skolotājiem, gan priecēt acis un ausis ar Centra audzēkņu sagatavotajiem priekšnesumiem.
Laikapstākļi lutināja un jau svētkiem sākoties bija vērojama liela interese par pulciņiem ne tikai no bērniem, bet arī viņu vecākiem. Skolotāji atsaucīgi stāstīja par nodarbībās plānoto un atbildēja uz uzdotajiem jautājumiem.
Apmeklētājiem bija iespēja izmēģināt savas prasmes dažādos Centra piedāvātajos pulciņos. Īpaši iecienīta bija frizūru veidošana, ko piedāvāja friziermākslas pulciņš, neparastu dekoru veidošana netradicionālo rokdarbu stendā, kā arī māla figūru veidošana keramikas skolotājas pavadībā.
Boksa pulciņa skolotājs Viktors Bite bija noorganizējis nodarbību pagalmā, līdz ar to bērni guva uzskatāmu ieskatu treniņprocesā. Motosporta pulciņa audzēkņi bija ieradušies pilnā ekipējumā un demonstrēja savas apgūtās braukšanas prasmes, kā arī bija iespēja apskatīt un nofotografēties ar spīdveja motociklu.
Svētku laikā ar muzikāliem priekšnesumiem uzstājās BJC “IK Auseklis” audzēkņi. Dejoja tautas deju kolektīvs “Dancītis” un “Mūsdienu deja un skatuves kustība” grupas dejotāji demonstrēja pagājušajā mācību gadā apgūto horeogrāfiju. Kā arī ar skanīgām dziesmām uzstājās mūzikas studijas “Muzikālais moments” jaunie dziedātāji.
“Juglas svētkos” bija iespēja aplūkot Centra audzēkņu mākslas darbus vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādē, uzzināt vairāk par velosipēdiem un to vēsturi Latvijas Sporta muzeja veidotajā izstādē “Ritenis Rīgas ielās” un apmeklēja Minimotomuzeju.
Paldies BJC “IK Auseklis” pedagogiem par iesaistīšanos pasākuma norisē, Centra vadībai un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam par atbalstu.
Uz tikšanos nodarbībās!