2018. gada 2. janvāris

Aizvadīts pasākums “Ziemassvētki Silciema ielā”

Bērnu un jauniešu centrā “IK Auseklis” 14.decembrī bija īpaša rosība, jo svētku pasākuma “Ziemassvētki Silciema ielā” ietvaros darbojās radošās darbnīcas, Ziemassvētku tirdziņš, atvērta apskatei bija audzēkņu darbu izstāde un svētku koncerts priecēja ar jauno talantu priekšnesumiem.
BJC “IK Auseklis” audzēkņiem un viesiem bija iespēja darboties darbnīcās, izgatavot rotas no stikla, dažādus keramikas dekorus, svečturus un izcept savu īpašo piparkūku.
Daudzi izmantoja arī iespēju tirgoties svētku tirdziņā. Netrūka ne izstrādājumu no keramikas, koka, auduma, papīra un citu materiālu, kā arī bija sarūpēti pašgatavoti gardumi- cepumi, piparkūkas, vafeles un vēl, un vēl.
Svētku koncertā kopumā uzstājās simtu divi BJC “IK Auseklis” audzēkņi, tostarp kuplais mūsdienu deju kolektīvs, vokālais ansamblis “Stariņi”, improvizācijas teātra dalībnieki, sporta deju dejotāji, klaviersolo izpildītāji, teātris “Součastņiki” un danci veda tautas deju kolektīvs “Dancītis”.
Koncertu krāšņāku darīja arī viesi no Rīgas Sanatorijas internātskolas ar dziesmu “Eglīte grib rotiņas” un “Tik balti”. Paldies visiem koncerta dalībniekiem un viņu skolotājiem par svētku koncerta ieskandināšanu! Īpašs paldies svētku darbnīcu organizatorei Vinetai Viziņai un koncerta vadītājai Montai Skujai.