2018. gada 19. februāris

BJC “IK Auseklis” vieglatlētiem visvairāk zelta medaļu Latvijas čempionātā telpās

Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” sportisti no 17. līdz 18. februārim Kuldīgā piedalījās Latvijas čempionātā telpās pieaugušajiem. Šīs sacensības tika rīkotas jau 48. reizi un pirmajā dienā medaļas tika sadalītas 15 disciplīnās, bet otrajā 10 disciplīnās.
  Pirmajā dienā 60 m skrējienā ar rezultātu 7,48 sek par Latvijas čempioni 12. reizi kļuva Sindija Bukša. Pēc skrējiena S. Bukša atzina, ka ir apmierināta ar skrējienu, jo ir aizstāvēts čempiones gods otro gadu pēc kārtas tieši šajā disciplīnā, bet bilda, ka mērķis ir uzlabot savu personīgo rekordu.
  Austris Karpinskis 400 m disciplīnā jau piekto reizi kļuva par čempionu uzrādot rezultātu 47,81 sek, kas ir Latvijas sezonas labākais rezultāts.
  60 m  barjerskrējienā trešo vietu izcīnīja BJC “IK Auseklis”  pārstāvošais Māris Grēniņš ar laiku 8,56 sek.
  Trīssoļlēkšanā pirmo reizi par Latvijas čempionu  kļuva Krists Dzelstiņš ar rezultātu 14,36 m, bet 2.vietu izcīnīja M. Grēniņš ar 14.22 m.
  Otrajā sacensību dienā 200 m skrējienā otro vietu ieguva S. Bukša ar rezultātu  23,99 sek. 200 m zelta medaļu izcīnīja A. Karpinskis ar 21,86 sek. Tāllēkšanā M. Grēviņam zelts ar rezultātu 6,89.  Sportists kopumā dažādās disciplīnās Latvijas čempiona titulu ieguvis 21 reizi.
  Kopumā BJC “IK Auseklis” sportisti izcīnīja 5 zelta medaļas, kas ir visvairāk starp 15 komandām.