2018. gada 28. februāris

Panākumi Starptautiskā bērnu mākslas konkursā “Lidice 2018”!

 “Kaķa sapnis” / Emīlija Šteina
Apsveicam mūsu Centra Stikla mākslas studijas audzēkni Emīliju Šteinu un Keramikas pulciņa “Brīnums” kolektīvā darba audzēkņu grupu ar iekļūšanu Latvijas kārtas laureātu vidū 46.Starptautiskajā bērnu mākslas izstādē – konkursā “Lidice 2018”!
Latvijas kārtas laureātu apbalvošanas pasākumu apmeklēja arī Čehijas Republikas vēstniecības pārstāvji un novēlēja jaunajiem māksliniekiem veiksmi, kā arī pateicās bērniem un skolotājiem par dalību konkursā, un pasniedza 13 Simpātijas balvas! Mūsu audzēkne Emīlija Šteina par mākslas darbu “Kaķa sapnis” arī saņēma Simpātiju balvu!

Latvijas bērni un jaunieši Starptautiskajā bērnu un jauniešu izstādē “Lidice” piedalās kopš 2000. gada. Konkurss norisinās Čehijā kopš

1967. gada, pieminot Otrajā pasaules karā kritušos un cietušos Lidices ciemata bērnus. Šogad, 46. Starptautiskai bērnu mākslas izstādei – konkursam “Lidice 2018” – Latvijas kārtai bija iesūtīti 1 256 darbi no 54 Latvijas pilsētām un novadiem. Izstādē Rīgas Domē tika eksponēti 178 laureātu darbi.

UNESCO 2018.–2028. gadu pasludinājusi par Starptautisko desmitgadi “Ūdens ilgtspējīgai attīstībai”, tāpēc 46. Starptautiskā bērnu mākslas izstāde-konkurss „Lidice 2018” veltīta tēmai “Ūdens”.

Paldies Stikla mākslas studijas skolotājai Initai Kārkluvalkai un Keramikas pulciņa “Brīnums” skolotājai Leldei Šenbergai par veiksmīgu audzēkņu sagatavošanu konkursam.

Paldies arī skolotājām Vinetai Viziņai un Guntai Liepai par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

Paldies pasākuma organizētājiem par interesanto apbalvošanas ceremoniju!