2018. gada 7. marts

Konkurss „Daba mums apkārt. Pļava 13” jau tuvojas!

        Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” organizētais vizuāli plastiskās mākslas konkurss „Daba mums apkārt. Pļava 13” atkal ļoti gaidīs savu dalībnieku darbus 2018. gada 29. martā un 3. aprīlī.
Šī gada tēma: „Ezis un kaķpēdiņa”.

              Konkursa mērķis veicināt bērnu un jauniešu interesi par Latvijas pļavu floru un faunu. osināt dalībniekus izpētīt un daudz uzzināt par ezi un kaķpēdiņu Latvijas pļavās, veidot savu radošo darbu ar fantāziju, interesantu, mākslinieciski krāsainu un rūpīgu vizuāli plastiskajā mākslā, izmantojot dažādus materiālus. Konkursanti veido trīsdimensiju darbus vai divdimensiju darbus ar reljefu vismaz 1cm – noteikumi nemainās, bet mainās darbu iesniegšanas daudzums – tikai 3, jo vēlamies izstādi veidot vairāk pārskatāmu, brīvāku un vēl skaistāku!
              Esam sīkāk sadalījuši vecumgrupu gadus un izveidojuši vēl vienu vecumposma grupu.
              Konkursa izstāde notiek no 2018. gada 5. aprīļa līdz 2. maijam, BJC “IK Auseklis”, Silciema ielā 3, Rīga (Jugla).
              Laureātu apbalvošana notiks 2. maijā plkst. 16.00, BJC ”IK Auseklis”, Silciema ielā 3, Rīga (Jugla).
Uz tikšanos konkursa izstādē! Neskatoties uz to, ka piedāvāto konkursu grafiks šogad ir īpaši biezs, gaidām savus pastāvīgos un arī vēl jaunos dalībniekus!
Nolikumu lasīt šeit, kā arī www.intereses.lv.
Atsevišķi pieejams Pieteikums MS Word .doc formātā.
Informējam, ka arī mūsu Centra rīkotais un īpaši lolotais vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Laikmetu griežos – 11”, kas norit ciešā sadarbībā ar Rīgas Vēstures un kuģniecības  muzeju, un, ir Muzeju nakts dalībniece šogad arī gaidīs savus izturīgākos un radošākos dalībniekus  ar darbiem par tēmu “Rīgas namu rotājumi”. Nolikums drīzumā!