2018. gada 3. aprīlis

Sporta aerobikas dalībnieces panākumi starptautiskās sacensībās!


Bērnu un jauniešu centra „IK Auseklis” sporta aerobikas pulciņa dalībnieces no 20. līdz 26. martam piedalījās pasaules kausa izcīņā un starptautiskajās sacensībās „5th FIG World Cup Aerobic Gymnastics and 8th International Open Competition 2018”.

Tika pārstāvētas nacionālās valstu izlases no Alžīrijas, Austrālijas, Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Brazīlijas, Bulgārijas, Ķīnas, Somijas, Francijas, Vācijas, Grieķijas, Ungārijas, Itālijas, Japānas, Meksikas, Peru, Portugāles, Rumānijas, Krievijas, Slovākijas, Čehijas, Spānijas, Igaunijas un Lietuvas. BJC “IK Auseklis” sportistes sacentās ar citu valstu nacionālo izlašu sportistiem un bija vienīgā komanda ar interešu izglītības pulciņa statusu! Neskatoties uz to, mūsu sportistes startēja ar ļoti labiem panākumiem! Augstākais sasniegums solo pieaugušo grupā – 29 dalībnieku konkurencē Zanei Otersonei 10. vieta! Lepojamies!
Paldies trenerei Lienītei Otersonei par ieguldīto darbu jauno talantu izaugsmē! Paldies dalībniecēm Lūcijai Lipinikai, Elinai Stoļerovai, Valērijai Ševčikai, Elīnai Tučai un Zanei Otersonei par sportisko izturību un cīņas garu! Vēlam veiksmi un panākumus arī turpmāk!
Starp mūsu sporta aerobikas audzēkņiem ir talantīgi bērni un jaunieši, tādēļ nepieciešams risināt gan finansējuma, gan arī atbilstoša aprīkojuma nodrošināšanas jautājumus šajā sporta veidā, lai mūsu sportisti būtu konkurētspējīgi ar citu valstu sportistiem un spētu maksimāli sagatavoties atbildīgām sacensībām.
Liela pateicība Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam un BJC “IK Auseklis” par sniegto finansiālo atbalstu, lai mūsu sportistiem būtu iespēja piedalīties tik augsta ranga sacensībās!