Motosportistei Annai Stecjukai zelts Polijas čempionātā kopvērtējumā dāmām

Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” sportiste Anna Stecjuka aizvadījusi panākumiem bagātu sezonu motokrosā un tā vēl pilnā sparā turpinās.

A.Stecjuka aktīvi piedalījusies sacensībās gan Latvijā, gan ārpus tās. 1. septembrī  pilsētā Vshovā, Polijas čempionātā sportiste izcīnīja 1. vietu MX Dāmu klasē aiz sevis otrajā vietā atstājot sportisti no Lietuvas un apsteidzot trešās vietas ieguvēju no Polijas.  Sezonas kopvērtējumā, 19 braucēju konkurencē, motosportiste ieguva 1. vietu pārliecinoši izcīnot uzvaru sešos no septiņiem posmiem, bet vienā posmā iegūstot otro vietu.

Latvijā regulāri A.Stecjuka piedalās motokrosa sacensībās arī vīru konkurencē un uzrāda ievērojamus rezultātus. Viena no tādām sacensībām bija Latvijas čempionātā 11. augustā Smeceres silā, Madonā, kur sportiste 35 vīru konkurencē izcīnīja 8. vietu.

Bērnu un jauniešu centrs “IK Auseklis” lepojas ar audzēknes panākumiem un pateicas ģimenei par ieguldījumu sportistes attīstībā! Vēlam izturību gan treniņos, gan sacensībās arī turpmāk!

Foto no A. Stecjukas personiskā arhīva

733 total views, 1 views today