☀️✋Bērnu un jauniešu centrs „IK Auseklis” organizē dienas atklāto nometni „Pretī Saulei!”✋☀️

Rīgā no 8. aprīļa plkst. 9.00 varēs elektroniski pieteikties vasaras nometnēm.

Vairāk lasiet Indras Vildes sagatavotajā dokumentā:

Indra Vilde – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr. 67026838, mob. 26708034.

www.iksd.riga.lv; twitter.com/RDIKSD; fecebook.com/rd.iksd; youtube.com – RD IKSD

Tiek aicināti pieteikties nometnes dalībnieki vecumā no 7 līdz 10 gadiem (1.–4.kl.).

Pieteikšanās nometnei notiek elektroniski www.izglitiba.riga.lv.

Nometne notiek laikā no 03.06.2019.-21.06.2019. (15 darba dienas) katru darba dienu no plkst. 9.00–17.00. Dalības maksa 240.- eur, tajā iekļauti izdevumi par:

Ekskursijām uz Zanzibāra parku Ķekavā, Saulkalnes keramikas darbnīcu, Baskāju taku Valmierā, Boulinga spēli, Jump space, Līvu akvaparku. Nepieciešamo materiālu iegāde radošajām darbnīcām, medikamenti, saimniecības preces nometnes darbības nodrošināšanai, daļēji ēdināšanas pakalpojumi.

Nometnē varēs piedalīties sporta aktivitātēs, iepazīties ar Juglas apkārtni, iesaistīties un spēlēt dažādas sporta spēles, izjust sacensību garu un piedalīties dažādās jautrās stafetēs, pārbaudīt savas fiziskās un garīgās spējas dažādos nometnes turnīros, spēlēt boulingu.

Nometnē varēs veidot radošos darbus dažādas vizuālās un lietišķās mākslas tehnikās, izmēģināt dziedāšanas prasmes. Pēc nometnes darbus varēs ņemt par piemiņu uz mājām.

Visiem kopā izzināt senās ielīgošanas tradīcijas, labi pavadīt laiku, piedalīties talantu koncertā, gūt jaunus draugus.

Nometnes dalībnieku ēdināšanai (pusdienas, launags) daļēju finansiālo atbalstu sniedz RD Izglītības kultūras un sporta departaments.

Nometnes vadītāja,

BJC”IK Auseklis” pedagogs

Sigita Veckalne tel. 26594478

P. S. Dalībnieku plānotais skaits nometnē 40

1,559 total views, 1 views today