🦁🌆Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkurss izstāde ”Laikmetu griežos 12” noslēdzas🌆🦁

Aicinām uz konkursa noslēguma pasākumu un dalībnieku apbalvošanu, kas notiks Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā (Palasta iela 4), 2019. gada 30. maijā plkst. 15.00. Šogad piedāvājām tēmas “Rīgas namu rotājumi” turpinājumu, jo likās, ka ir vēl daudz ko teikt un radīt, un tā arī ir, un kvalitatīvie darbiņi lieliski iekļaujas muzeja zāles vēsturiskajā ekspozīcijā! Muzeja komunikācijas darba nodaļas kolektīvs atzīmēja, Muzeja nakts apmeklētāju, šogad ap 6 000, interesi par darbiņiem.

Konkursu rīkojam ar mērķi veicināt bērnu un jauniešu interesi par Rīgas vēsturi un vēsturiskajām kultūras vērtībām; rosināt audzēkņu iztēli veidojot radošo darbu vizuāli plastiskajā mākslā par Rīgas namu rotājumiem; piedalīties konkursa izstādē Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā un Starptautiskajā Muzeju nakts pasākumā; sekmēt audzēkņu un skolotāju radošo sadarbību un pieredzes apmaiņu iekļaujoties kultūrvidē.

Paldies skolotājiem par audzēkņu motivēšanu un sagatavošanu konkursam izstādei!

Īpašs paldies pedagogiem, kuri vairāku gadu garumā ir atbalstījuši mūsu “vēsturisko” konkursu: Rīgas 63. vidusskolas skolotājai Olgai Sisojevai, Tehniskās jaunrades nama ”Annas 2” skolotājai Andai Laukevicai, Bērnu un jauniešu centra “Mīlgrāvis” skolotājai Ingai Galvānei, Rīgas 71.vidusskolas skolotājam Gvido Bērziņam, Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” skolotājām Ilzei Kīns un Vinetai Viziņai.

Paldies dalībniekiem par skaistajiem un interesantajiem darbiem un aprakstiem!

Paldies Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja kolektīvam par sadarbību un atsaucību jau 12 gadu garumā uzņemot mūsu „Laikmeta griežus!

546 total views, 1 views today