🏅Sveicam ar panākumiem 2. pusgadā mākslas pulciņu audzēkņus un skolotājus! 🏅

Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkurss

„LAIKMETU GRIEŽOS – 12”, Tēma: RĪGAS NAMU ROTĀJUMI 2

1. vieta Emīlija Katrīna Arāja; sk. V. Viziņa

1. vieta Elīna Melnace; sk. I. Kīns

2. vieta Darja Baumane; sk. V. Viziņa

EU-CHINA CHILDREN’S ART EXHIBITION

https://mengxiangzhongou.com/gallery

sk. I. Kīns audzēkņu darbu publikācija

Rīgas izglītības iestāžu audzēkņu vizuālās mākslas konkurss izstāde

„KAĶU GALERIJA 4”, Tēma: NU KAĶĪTIS RĪGĀ BRAUCA

1. vieta Elīna Melnace; sk. I. Kīns

Bērnu un jauniešu vizuālās mākslas darbu konkurss izstāde

„FANTĀZIJA”, Tēma: SIRREĀLISMS

1. vieta Diāna Vetrina; sk. I. Kīns

Atzinība Aleksandrs Kazadajevs; sk. I. Kīns

Atzinība Monta Zariņa; sk. V. Viziņa

Atzinība Rita Kononova; sk. V. Viziņa

Atzinība Signe Banga; sk. Gunta Liepa

Atzinība Viviāna Līva Kalniņa; sk. G. Liepa

Atzinība Baiba Gertnere; sk. G. Liepa

Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkurss izstāde

„DABA MUMS APKĀRT. PĻAVA 14”, Tēma: SĒŅU ĢIMENE

1. vieta Viviāna Pētersone; sk. V. Viziņa

1. vieta Emīlija Katrīna Arāja; sk. V. Viziņa

2. vieta Jeremijs Jēkabsons; sk. D Melngailis

2. vieta Ņikita Linoks; sk. D Melngailis

2. vieta Elīna Melnace; sk. I. Kīns

2. vieta Emīlija Katrīna Arāja; sk. V. Viziņa

3. vieta Valerija Pikaļova; sk. I. Kīns

3. vieta Sindija Kononova; sk. E. Mizaraite

Atzinība Elizabete Kūla; sk. D. Brasliņa

Atzinība Liāna Laizāne; sk. D. Brasliņa

Atzinība Elza Daniela Čakste; sk. D. Brasliņa

Atzinība kolektīvais darbs „Sēnes rudenī”; sk. I. Kīns

Atzinība Nika Daugaviete, Anastasija Miņina; sk. E. Mizaraite

Atzinība kolektīvais darbs „Sēnes mēness gaismā”; sk. E. Mizaraite

Atzinība Megija Monta Jēģere, Aļina Demčenko; sk. E. Mizaraite

Atzinība Beāte Kauliņa; sk. V. Viziņa

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss

„VISA MANA GREZNA ROTA”

2. pakāpes Diploms Viviāna Līva Kalniņa; sk. G. Liepa

2. pakāpes Diploms Edgars Daukšts; sk. A. Putniņa

Bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss izstāde

„MOCĪŠA DARBNĪCA 13”

1. vieta Ņikita Linoks; sk. D. Melngailis

2. vieta Rita Kononova; E.Mizaraite

2. vieta Sofija Baumane; sk. V. Viziņa

2. vieta Emīlija Katrīna Arāja; sk. V. Viziņa

2. vieta Elīna Melnace; sk. I. Kīns

3 .vieta Emīlija Šteina; sk. V. Viziņa

108 total views, 2 views today