🤹‍♂️Sporta svētki “Ziemas prieki-Jugla 2020”

6.februāra pēcpusdienā laikapstākļi mūs lutināja un BJC “IK Auseklis” pagalmā sākās manāma rosība.  Kā katru gadu Centra pulciņu komandas sacentās veiklībā dažādās netradicionālās sporta aktivitātēs.

Komandas apmeklēja septiņus kontrolpunktus, kuros bija iespēja pārbaudīt veiklību stafetē, spēku mešanā tālumā, līdzsvaru “slack line”, ātrumu sausā hokeja punktā, precizitāti tēmējot pa “sniegavīriem”,  zināšanas atpazīstot dzīvnieku pēdas sniegā un šķēršļu joslā, kur liela nozīme bija komandas saliedētībai.

Kopumā piedalījās 14 komandas, katrā bija 5 dalībnieki. Vecuma grupā no 8-12 gadiem trešo vietu ieguva vispārējās fiziskās sagatavotības pulciņš ar komandu “Zibens pavēlnieki”, otro vietu izcīnīja spīdveja pulciņa komanda “Mazie spīdvejisti”, bet uzvaras laurus plūca komanda “SUPER HUKS”, nodrošinot jau trešo gadu pēc kārtas ceļojošā kausa palikšanu boksa pulciņā.

Vecuma grupā no 13-16 gadiem veiksmīgāko rezultātu uzrādīja grieķu-romiešu cīņas pulciņa komanda “SUPLEX”.

Sporta svētkos piedalījās arī grieķu romiešu cīņas komandas “Mazie cīkstoņi” un “Rīga bulls”, rotu izgatavošanas pulciņa komandas “Mākslinieki” un “Policisti”, keramikas pulciņu komandas  “Jautrie rūķi”, “X cilvēki” un “Keramika pieci”, boksa pulciņa komanda “Ātrais Džebs”, vizuālās mākslas pulciņa komanda “Lidojošie piļi” un keramikas/gleznošanas pulciņu apvienotā komanda “Rosols”.

Pēc aktivitātēm bija iespēja iestiprināties ar gardumiem un karstu tēju.

Paldies visiem svētku dalībniekiem, līdzjutējiem, kontrolpunktu tiesnešiem, skolotājiem un Centra vadībai par kopā pavadīto laiku! Atcerēsimies, ka svētkus un pozitīvās emocijas radām mēs paši. Uz tikšanos jau nākamajā gadā!

419 total views, 1 views today