🥳 Sveicam un lepojamies ar panākumiem mākslas darbu konkursā – izstādē “Radi rotājot”

Sveicam un lepojamies ar mūsu Centra audzēkņu panākumiem XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu konkursā – izstādē “Radi rotājot” kā arī Radošo darbnīcu konkursā!

I pakāpe Annika Greģe – Staltmane (Gleznošanas pulciņš “Palete”, skolotāja Nora Romana)

II pakāpe Kopdarbs “Riņķa saktas” (Rotu izgatavošanas pulciņš “Rotas”, skolotāja      Emilija Mizaraite)

II pakāpe Viviāna Līva Kalniņa (Vizuālās mākslas pulciņš, skolotāja Gunta Liepa)

II pakāpe Adriāna Eisaka (Keramikas pulciņš “Četri”, skolotāja Ilze Kīns)

II pakāpe Ērika Strode, Nikola Alise Brante (Stikla mākslas pulciņš, skolotāja Inita         Kārkluvalka)

II pakāpe Līva Roberta Kalniņa (Keramikas pulciņš “Ripa”, skolotāja Vineta Viziņa)

II pakāpe Ariana Butko (Keramikas pulciņš “Ripa”, skolotāja Vineta Viziņa)

II pakāpe Matīss Čudars (Keramikas pulciņš “Ripa”, skolotāja Vineta Viziņa)

III pakāpe Nika Vilciņa (Datorgrafikas pulciņš, skolotāja Aina Putniņa)

III pakāpe Miķelis Tamužs (Datorgrafikas pulciņš, skolotāja Aina Putniņa)

III pakāpe Evelīna Ābola (Datorgrafikas pulciņš, skolotāja Aina Putniņa)

III pakāpe Emilija Meng (Vizuālās mākslas pulciņš, skolotāja Emilija Mizaraite)

III pakāpe Evelīna Lote Kalniņa (Vizuālās mākslas pulciņš, skolotāja Gunta Liepa)

III pakāpe Jurate Kapočus (Vizuālās mākslas pulciņš, skolotāja Gunta Liepa)

III pakāpe Emīlija Bērziņa (Vizuālās mākslas pulciņš, skolotāja Gunta Liepa)

III pakāpe Santa Ločmele (Gleznošanas pulciņš “Palete”, skolotāja Nora Romana)

III pakāpe Emīlija Katrīna Arāja (Keramikas pulciņš “Ripa”, skolotāja Vineta Viziņa)

Pateicība Lauris Hanis (Kokapstrādes pulciņš, skolotājs Dzintars Melngailis)

Pateicība Leonards Lizums (Datorgrafikas pulciņš, skolotāja Aina Putniņa)

Sveicam Keramikas pulciņa “Ripa” audzēkņus un skolotāju Vinetu Viziņu ar

 I pakāpi radošo darbu konkursā par darbnīcu “Svītru svītras”!

Aicinām ikvienu apmeklēt izstādi “Radi rotājot” vēl līdz 18. martam!

Uz 2. kārtu izvirzītie I un II pakāpes vizuāli plastiskās mākslas darbi jānogādā Rīgas domē 2020. gada 27. martā no plkst. 10.00 līdz 15.00.

301 total views, 7 views today