Teātris “Surprize”

Teātris izveidots 2000. gadā. Kolektīva režisore un mākslinieciskā vadītāja – Inesa Iļčenko, kurai piemīt mūsdienīgs un netradicionāls darba stils.

No 2004. gada teātris uzsāka savu darbību, ne tikai kā skolas teātra pulciņš, bet kā patstāvīgs kolektīvs. Šobrīd teātrī darbojas dažāda vecuma aktieri. Aktieri izrādēs ir atraktīvi un plastiski.

Teātris „Součastņiki” ik gadu piedalās Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona vispārizglītojošo skolu un interešu izglītības iestāžu teātru skatē, teātra festivālā „Krievu klasika Latvijā”, jau divus gadus pēc kārtas piedalās arī amatierteātru festivālā „Rīgā spēlē teātri”, kā arī dažādos kultūras un teātra festivālos un pasākumos. Pa šo laiku teātris ir daudz sasniedzis un kļuvis par laureātu vairākos teātra festivālos.

Teātra repertuārā ir bērnu pasakas latviešu un krievu valodās: „Burvju kociņš” un „Pasaka par Varavīksni”. Teātris katru gadu gatavo bērniem jaunu pasakainu piedzīvojumu.

Teātra repertuārā saglabāti veiksmīgākie iestudējumi: A. Čehova „Lācis”, O. Vailda „Cik svarīgi būt nopietnam”, F. G. Lorkas „Bernardas Albas māja”, L. Žukovicka „Dona Huana pēdējā sieviete”, P. Notta „Divas dāmas uz Ziemeļu puses”.

Nāc arī tu! Mācies spēlēt teātri un piedalies interesantajās un skaistajās izrādēs!

„Teātris ir māksla atspoguļot…”