Bokss

Pulciņa skolotājs Viktors Bite

Viens no dauzveidīgākajiem sporta veidiem kustību dažādības ziņā ir bokss. Boksa treniņi pilnveido vispārējo fizisko sagatavotību, attīsta spēku, ātrumu, izturību, lokanību un pārvērš jauniešus par īstiem vīriem!

Ja esi 10 - 15 gadu vecumā un vēlies sevi fiziski un garīgi pilnveidot, attīstīt, nāc un piesakies boksa nodarbībām! Regulāri trenējoties neizpaliks arī sportiskie sasniegumi! Nepieciešama ģimenes ārsta izsniegta izziņa par atļauju nodarboties ar konkrētu sporta veidu, kā arī nodarboties paaugstinātas fiziskās slodzes apstākļos ( Ministru kabineta noteikumi Nr. 195).

Tevi aicina - boksa treneris Viktors Bite - Sporta meistars, ringā 249 cīņās uzvarēja 221 cīņu. Piecas reizes izcīnīja Latvijas čempiona titulu pieaugušajiem, PSRS kausa čempions, sudraba un bronzas medaļu ieguvējs PSRS Junioru boksa čempionātos. Par boksa treneri ar Latvijas izlases dalībniekiem Viktors strādā no 1983. gada. No 1986. līdz 2009. gadam Bite strādāja Latvijas Nacionālajā sporta skolā par boksa treneri. Viktora audzēknis izcīnījis bronzas medaļas Pasaules studentu universiādes un Eiropas Savienības čempionātā.

Bērnu vecāki tiek aicināti uz pirmajām bērnu nodarbībām, lai būtu skaidrība par boksa treniņa procesu.