Šaušana

(Nodarbības notiek ārpus centra telpām.)

Pulciņa skolotāja Ludmila Beļikova

Jūs sveicina šaušanas pulciņa audzēkņi un pulciņa trenere - Starptautiskā sporta meistare šaušanā, Pedagoģisko zinātņu doktore Ludmila Beļikova!

Treniņi norisinās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas šautuvē.

Šaujam ar pneimatiskajiem ieročiem 10m distancē.

Pulciņa nodarbībās stiprinām gribasspēku, sevi disciplinējam, veidojam labas komunikācijas un sadarbības spējas, cieņu, šaušana veicina arī koncentēšanos, līdzsvara izjūtu, precizitāti. Nodarbībās pulciņa audzēkņi atklāj savu dotību līmeni šaušanā. Treniņos audzēkņi apgūst zināšanas, prasmes, iemaņas un pilnveido atklātās dotības šaušanā. Audzēkņi piedalās sacensībās. Uzrāda labus rezultātus.

Šaušanas pulciņš ir lietišķi tehnisko sporta veidu pārstāvis. Pulciņā iegūtās prasmes un iemaņas vienmēr noderēs tiem profesiju pārstāvjiem, kuriem obligāti būs nepieciešams personīgais ierocis (aizsardzībai, personīgai drošībai, medībām, darbam policijā vai apsardzē).

Mēs trenējamies, lai sasniegtu augstus sporta rezultātus, un katrs no mums sapņo izpildīt sporta klases (III, II, I), lai nākotnē iegūtu Latvijas Sporta meistara nosaukumu un izcīnītu spilgtas uzvaras gan Latvijas, gan Starptautiskajā mērogā, kā arī kļūt par Olimpisko čempionu!

Mums pulciņā ir interesanti!