Spīdveja klubs ''Auseklis

Spīdvejs (angļu: Speedway) ir motosporta paveids, kurā piedalās ar speciāliem motocikliem. Šī sporta veida pirmsākumi ir meklējami ap 1930. gadu. Sacīkstes notiek stadionā pa apli ar speciālu izdedžu vai grants segumu. Stadiona kopējais garums ir 400m. Lai varētu panākt lielāku ātrumu un labāku rezultātu, sportisti līkumos motociklu ievada sānslīdē un tādā veidā izbrauc visu līkumu.
Bērnu un jauniešu centra "IK Auseklis" spīdveja klubs "Auseklis" sadarbībā ar Biķernieku kompleksa sporta bāzi (BKSB) pēc vairāk kā 30 gadu pārtraukuma spīdveja stadionā uzsāka treniņus Rīgas bērniem, pusaudžiem un jauniešiem. Spīdveja treniņi vasarā notiek katru otrdienu un ceturtdienu no plkst. 12.00 līdz plkst.14.00 Biķernieku kompleksa sporta bāzes spīdveja stadionā (S.Eizenšteina ielā 16) ar 125ccm, 250ccm un 500ccm klases spīdveja motocikliem.
Aicinām zēnus, kurus interesē ātrums un piedzīvojums apmeklēt BKSB spīdveja stadionu katru otrdienu un ceturtdienu no plkst. 12.00 līdz plkst. 14.00. Jūs gaidīs profesionāls spīdveja veterāns – treneris A.Kušels.
Fotogalerija apskatāma www.ikauseklis.lv
Gaidām jaunos talantus!